.::RedBullTeam::.

Klan dla ziomali i ziomalek

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-04-30 17:24:22

ProFarm

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 7
Punktów :   

Jak nie rozumiesz czegos z ping timeout etc.

Nie mogę dołączyć do gry wieloosobowej / Nikt nie może wejść na mój serwer. Co jest nie tak?
Sprawdź ustawienia swojego firewalla i routera! Pamiętaj: Win XP/Vista ma wbudowanego firewalla! Domyślnym portem Counter-Strike 2D jest Port UDP 36963. Counter-Strike 2D także korzysta z portu TCP 80 dla U.S.G.N.
Dalsze ustawienia dotyczące ustawienia firewalla/routera:
www.portforward.com
Lub na stronie producenta twojego firewall'/routera
Tryb wieloosobowy Counter-Strike 2D nie działa na serwerze proxy!
Nie mam żadnych serwerów na liście serwerów!
Może to być spowodowane przeciążeniem U.S.G.N. albo blokowaniem portu TCP 80! Otwórz konsole po kliknięciu "net game" aby uzyskać dokładniejsze informacje o problemie. Możesz sprawdzić stan U.S.G.N także na tej stronie (Serverlist)!
Alternatywny sposób wejścia na serwer: Kliknij "join by ip" i wklej IP serwera na który chcesz wejść.
Jak mogę zwalczać bugi i lagi w grze internetowej?
Spróbuj z mniejszą ilością gracz lub znajdź szybszy serwer! Nie powinieneś grać z więcej niż sześcioma osobami jeśli serwer jest tylko przez zwykle połączenie dsl. Nie zapomnij spauzować wszystkich download'ow/upload'ow podczas gry online!
Chce założyć grę. Jakie jest moje IP?
Kliknij aby otrzymać swoje IP!
Inni gracze mogą się dołączyć poprzez przycisk "Join by IP".
Czy istnieje dedykowany serwer dla CS2D?
Niestety nie ma prawdziwego dedykowanego serwera dla Counter-Strike 2D.
Jak zagrać w CS2D po Lanie? Czy to jest możliwe?
Oczywiście że jest! Skonfiguruj normalny serwer i zaznacz opcje "Hide/LAN" (to jest konieczne tylko wtedy jeśli twoja sieć LAN jest podłączona do internetu i nie chcesz żeby ludzie z internetu mogli dołączyć!).
Inni ludzie w sieci LAN muszą dołączyć używając opcji "Join by IP" (wpisz lokalne/Lanowe IP serwera).
Zauważ: serwery Łanowe NIE są pokazywane na liście serwerów (to działa tylko z podłączeniem do internetu).
Co to jest "ping" i "ping time out"?
"Ping" jest to wiadomość wysyłana z jednego komputera do drugiego i z powrotem aby sprawdzić to czy jest online i czy jest osiągalny. Jest wyrażony w milisekundach potrzebnych na podróż wiadomości (1 sekunda=1000 milisekund).
"Ping time out" oznacza że wiadomość pingowa nie została odesłana z powrotem w określonym czasie co oznacza że dany komputer jest nieosiągalny. Przeczytaj pierwsze pytanie/odpowiedź jeśli masz problemy z ping time out!

Błędy

Czym jest spowodowany błąd "Memory Access Violation" ?
Jest to wewnętrzny błąd Counter-Strike 2D! Może być spowodowany z kilku różnych powodów. Możesz wypróbować kilka sposobów aby go uniknąć:
- Pobierz jeszcze raz CS2D (może pobrałeś uszkodzone)
- Rozpakuj całe cs2d do jednego folderu(Win RAR wymagany)
- Sprawdź swojego DirectX/Direct3D i zainstaluj najnowsze wersje
- Zainstaluj najnowsze lub starsze niż obecne sterowniki do karty graficznej. Potrzebujesz karty obsługującej grafikę 3d i zgodnej z Direct3D oraz Windows 95/98/ME lub XP żeby uruchomić CS2D!
Jeśli błąd wyskakuje po kliknięciu "net game" powinieneś sprawdzić ustawienia twojego firewalla i routera (zobacz pytanie pierwsze). Może to także być spowodowane korzystaniem z serwera proxy. Gra wieloosobowa NIE działa z serwerem proxy.
Wyskakuje mi błąd "Unable to create 3D scene" kiedy uruchamiam Counter-Strike 2D
Counter-Strike 2D wymaga karty graficznej obsługującej grafikę 3d i zgodnej z direct2d! Jeśli twoja karta obsługuje Direct3D: Zainstaluj najnowsze sterowniki i najnowszą wersję DirectX!

Grafika

W grze jest tylko czarny ekran z niektórymi elementami?!
Twoja karta graficzna przypuszczalnie nie obsługuje grafiki 3D z alpha (transparency)! Powinieneś móc grać bez "Fog of War". Możesz wpisać "sv_fow 0" w konsoli żeby go wyłączyć ale musisz być serwerem!
Counter-Strike 2D ma problem z rozdzielczością ekranu. Jakieś rozwiązania?
Spróbuj uruchomić "CS2D -freesizemode.bat". Pozwala to na zmianę rozmiaru okienka Counter-Strike 2D zgodnie z upodobaniem (efekt uboczny: rozmywa wszystkie grafiki).
Możesz uruchomić go także w okienku o wymiarach 640x480 za pomocą "CS2D -windowed.bat"
Dlaczego niektóre elementy graficzne są rozmazane?
To może się zdarzyć na niektórych kartach graficznych. Spróbuj innych sterowników lub uruchom "CS2D -highquality.bat".
To jest normalne jeśli elementy są rozmazane gdy uruchomisz "CS2D -freesizemode.bat"!

Inne pytania

Bronie snajperskie: jaka jest zaleta trybu-zoom?!
Powinieneś przybliżać ponieważ zwiększają się wtedy obrażenia zadawane przez broń.
Pobrałem Counter-Strike 2D ale nie mogę rozpakować/zainstalować go poprawnie. Jak to działa?!
Skorzystaj z WinRAR'a, WinZIP'a lub innego unpacker'a aby go rozpakować. Po tym będziesz mógł grać poprzez uruchomienie CounterStrike2D.exe lub inny plik *.bat. Instalacja nie jest wymagana!
Czy możesz dodać/naprawić XYZ w następnej aktualizacji?
Nie, nie będzie już aktualizacji. Aktualnie pracuje nad nowym rodzajem CS2D. Więcej informacji na CS2D.com.
Gdzie mogę znaleźć listę parametrów wiersza poleceń CS2D i/lub skrypty?
Otwórz plik Manual.htm w katalogu CS2D lub kliknij tu. Zawiera on listę wszystkich skryptów i parametrów wiersza poleceń.


Cos co wam napewno pomoze jesli sie chce wam czytac ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xxl.pun.pl www.soldat-climb.pun.pl www.otwartaksiega.pun.pl www.bleach-evolution.pun.pl www.elka.pun.pl